Tak takáto smola sa len tak ľahko nevidí: Dvomi vlastnými gólmi pomohol Liverpoolu otočiť zápas

Na snímke vľavo Wout Faes (Leicester) leží na tráve po tom, ako dal vlastný gólNa snímke vľavo Wout Faes (Leicester) leží na tráve po tom, ako dal vlastný gól Zdroj: TASR/AP/Jon Super

LIVERPOOL - Futbalisti FC Liverpool ukončili kalendárny rok 2022 domácim víťazstvom 2:1 nad Leicestrom City.

V zápase 18. kola anglickej Premier League prehrávali od 4. minúty po góle Kiernana Dewsburyho-Halla, ale ešte do polčasu dokázali skóre otočiť, keď si dal dva kuriózne vlastné góly belgický obranca "líšok" Wout Faes.

Na snímke druhý zľava Galéria fotiek (10) Zdroj: TASR/AP/Jon Super

"The Reds" si po štvrtej ligovej výhre za sebou poistili v tabuľke šiestu priečku. Na piaty Manchester United strácajú bod, ten má však zápas k dobru. Leicester zostal na 13. mieste.

V prvom piatkovom stretnutí Brentford zvíťazil na pôde West Hamu 2:0. "Kladivári" utrpeli piatu ligovú prehru v rade.