Bezmocný Tottenham sa nezmohol ani na gól, Chelsea nečakane zakopla s veľkým ousiderom

Ryan Yates a Denis Zakaria v miernej potýčkeRyan Yates a Denis Zakaria v miernej potýčke Zdroj: SITA/AP/Rui Vieira

NOTTINGHAM - Futbalisti londýnskej Chelsea iba remizovali v nedeľňajšom zápase 18. kola Premier League na ihrisku Nottinghamu Forest 1:1.

Hostia viedli od 16. minúty po góle Raheema Sterlinga. Nováčik odpovedal po prestávke vyrovnávajúcim presným zásahom Sergea Auriera, napriek zisku bodu však zostal v zostupovom pásme. Chelsea je v neúplnej tabuľke ôsma.

Futbalisti Aston Villy si v nedeľňajšom zápase 18. kola Premier League poradili s domácim Tottenhamom Hotspur 2:0.

Pierre-Emile Hojbjerg a Ben Galéria fotiek (9) Zdroj: SITA/AP/Ian Walton

Biminghamský tím rozhodol o víťazstve po zmene strán, keď sa strelecky presadili Emiliano Buendia a Douglas Luiz. V neúplnej tabuľke je Aston Villa dvanásta, Tottenham piaty. V pondelok sa pred Spurs môže dostať Liverpool, ak vyhrá nad Brentfordom.