VIDEO Škriniara mohlo od jedu takmer roztrhnúť! Inter pripravil o výhru výstavný vlastenec

Andrea Petagna a Francesco Acerbi v súbojiAndrea Petagna a Francesco Acerbi v súboji Zdroj: SITA/AP/Claudio Grassi

MONZA - Futbalisti Interu Miláno remizovali v nedeľnom zápase 17. kola talianskej Serie A na ihrisku Monzy 2:2. O zisk troch bodov prišli v nadstavenom čase druhého polčasu, keď si dal vlastný gól Denzel Dumfries. V zostave hostí odohral celé stretnutie Milan Škriniar s kapitánskou páskou na ruke.

Inter v zápase dvakrát viedol. Najprv sa presadil v 10. min Matteo Darmian, ktorého našiel v šestnástke ideálnym centrom Alessandro Bastoni. O minútu na to vyrovnal Patrick Ciurria, no v 21. min opäť prevážili misky váh na svoju stranu "modro-čierni."

Hrubú chybu pri rozohrávke vykonal obranca Pablo Mari a čerstvý majster sveta Lautaro Martinez nemal problémy skórovať. V závere sa domáci snažili vyrovnať a center do šestnástky sa odrazil od Dumfriesa do vlastnej siete.

Inter nezabodoval naplno po troch dueloch a pred nedeľnými súbojmi mu patrilo 4. miesto s mankom 7 bodov na vedúci Neapol.