Totálna devastácia v podaní City: Klub z Manchestru herne prevalcoval londýnsku Chelsea

Hráči City oslavujú gólHráči City oslavujú gól Zdroj: SITA/AP/Dave Thompson

LONDÝN - Futbalisti Manchestru City zvíťazili v nedeľňajšom zápase 3. kola Pohára FA nad londýnskou Chelsea 4:0.

Dva góly domácich strelil krídelník Riyad Mahrez a po jednom pridali Julian Alvarez a Phil Foden. City sa vo štvrtom kole stretne s víťazom duelu medzi Oxfordom a Arsenalom.

Julián Álvarez sa raduje Galéria fotiek (9) Zdroj: SITA/AP/Dave Thompson

S účinkovaním v pohári sa prekvapujúco rozlúčila Aston Villa, ktorá doma prehrala so Stevenage zo štvrtej ligy 1:2.

Zástupca Premier League išiel do vedenia v 33. minúte zásluhou Morgana Sansona, ale v 85. minúte dostal červenú kartu Leander Dendoncker a hostia využili presilovku na dva góly. Prvý dal z penalty Jamie Reid a o senzačnom postupe rozhodol v 90. minúte Dean Campbell.

Viac o téme: Chelsea FC Manchestru City