VIDEO Chromiak strelil prvý gól v sezóne, mal šancu skórovať aj z trestného strieľania

Martin ChromiakMartin Chromiak Zdroj: Profimedia

COACHELLA VALLEY - Slovenský hokejista Martin Chromiak strelil v noci na pondelok svoj prvý gól v prebiehajúcej sezóne AHL. Pomohol ním k víťazstvu Ontaria Reign na ľade Coachelly Valley Firebirds 3:2 po samostatných nájazdoch.

Chromiak vyrovnal v 43. minúte na priebežných 1:1, keď sa presadil zblízka po prihrávke Natea Thompsona. Predtým v druhej tretine mal šancu skórovať aj z trestného strieľania, no brankára Christophera Gibsona neprekonal.

Dvadsaťročný útočník si v zápase pripísal štyri strelecké pokusy a plusový bod. Po 14 stretnutiach sezóny má na konte štyri kanadské body (1+3). Ontario ukončilo sériu šiestich prehier, v tabuľke Pacifickej divízie mu patrí piata priečka.

Viac o téme: Ontario Reign Martin Chromiak Coachella Valley Firebirds