VIDEO Najprv bitka ako v NHL a potom toto: Správanie striedačky hanbou pre celú českú extraligu!

Striedačka HK Mountfield Hradec KrálovéStriedačka HK Mountfield Hradec Králové Zdroj: Profimedia

HRADEC KRÁLOVÉ - Vedenie hokejistov Hradca Králové sa ospravedlnilo libereckým Bielym Tigrom za správanie svojich hráčov v utorňajšom stretnutí 27. kola, ktoré domáci vyhrali 5:4 po predĺžení.

Niektorí hráči Mountfieldu v závere druhej tretiny po bitke Bohumila Janka s Lukášom Dernerom s pomocou dvierok striedačky zámerne zlomili niekoľko hokejok súperov a potom ich hodili späť na ľad.

Tvrdý pästný súboj Janka s Dernerom

Hanba pre celú extraligu

"Správanie striedačky Mountfieldu Hradec Králové je hanbou pre celú extraligu. Máme aspoň poslať faktúru?" uviedol Liberec na sociálnych sieťach so záznamom situácie.

Mountfield HK nešportové správanie odsúdil

Východočesi čoskoro reagovali ospravedlnením. "Mountfield HK odsudzuje nešportové správanie niektorých jednotlivcov A-tímu z priebehu utorkového stretnutia proti Libercu. Vedenie hradeckého klubu uvedená záležitosť mrzí a Tigrom sa za to ospravedlnilo. Klub bude vec s dotyčnými riešiť internou cestou."

Viac o téme: Mountfield Hradec Králové HC Bílí Tygři Liberec Lukáš Derner Bohumil Jank
  • Twitter/Mountfield HK, VIDEO: Isport.cz/Hokejka TV, Twitter/Bílí Tygři Liberec,