Félix videl červenú kartu hneď pri svojom debute: Oslabená Chelsea nestačila na Fulham

Joao Felix v drese ChelseaJoao Felix v drese Chelsea Zdroj: SITA/AP/Alastair Grant

LONDÝN - Futbalisti Fulhamu zvíťazili vo štvrtkovej dohrávke 7. kola Premier League nad Chelsea Londýn 2:1. Iba z lavičky náhradníkov sledoval londýnske derby slovenský brankár v službách domáceho Fulhamu Marek Rodák.

Hostia vyrovnali v 47. minúte po góle Kalidoua Koulibalyho, no onedlho ich oslabil Joao Félix. Portugalský útočník vo svojom prvom zápase za Chelsea po príchode na hosťovanie z Atlética Madrid dostal v 58. minúte červenú kartu po surovom zákroku na Kennyho Teteho.

Jeho tím napokon remízu neudržal, v 73. minúte rozhodol o trojbodovom zisku "chalupárov" Carlos Vinicius. Fulham figuruje vďaka štvrtému ligovému triumfu za sebou na šiestom mieste neúplnej tabuľky, Chelsea je desiata.

Premier League - dohrávka 7. kola:

FC Fulham - Chelsea Londýn 2:1 (1:0)
Góly: 25. Willian, 73. Carlos Vinicius - 47. Koulibaly, ČK: 58. Joao Felix (Chelsea)