Mladí diváci videli úžasný hokej: Topoľčany zdolali SR 18 v gólovej prestrelke

Slovenskí hokejisti do 18 rokovSlovenskí hokejisti do 18 rokov Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj

TOPOĽČANY - Reprezentačná "osemnástka" prehrala vo štvrtkovom vloženom zápase Tipos Slovenskej hokejovej ligy na ľade Topoľčian 5:6 po predĺžení. O víťazstve domáceho tímu rozhodol vo štvrtej minúte predĺženia Jeremiah Addison.

SR 18 si pripísala siedmy bod v sezóne, Topoľčany si po dvojbodovom zisku držia v tabuľke 9. miesto. Domáci klub pozval na duel žiakov z tamojších škôl. Zápas sledovalo 2521 divákov, čo je návšteva sezóny v SHL. Doterajšie maximum držal súboj 25. kola medzi Humenným a Martinom, ktorý navštívilo 1621 fanúšikov.

vložený zápas Tipos SHL:

HC Topoľčany - Slovensko "18" 6:5 pp (2:2, 3:1, 0:2 - 1:0)
Góly: 9. Šandor (Hvila, Plochotnik), 11. H. Ručkay (Stránský, Knižka), 33. Hvila (Plochotnik, Šandor), 36. Šandor (H. Ručkay), 40. Bystričan (H. Ručkay, Stránský), 64. Addison (Tomčák) - 9. T. Pobežal, 12. Masnica (Jobek, Sobotka), 32. Sobotka (Jobek, Masnica), 48. T. Pobežal (Maruna, Ridzoň), 58. Gron (T. Varga, Královič).
Rozhodovali: Adamec, Mĺkvy - Klejna, Zelený, vylúčení: 4:3 na 2 min., presilovky a oslabenia: 0:0, 2521 divákov.

Viac o téme: Slovensko 18 HC Topoľčany