Ševčenko má už dosť lavičky, chce do AS Rím

Zdroj: SITA

MILÁNO - Ukrajinský futbalový útočník Andrij Ševčenko (32) by chcel v najbližšej sezóne posilniť rady talianskeho klubu AS Rím.

Skúsený veterán, ktorý v predchádzajúcej sezóne hosťoval v milánskom AC, s najväčšou pravdepodobnosťou počas letného obdobia zmení dres a v tejto súvislosti je jeho hlavným favoritom rímsky klub. "Ševa sa už skôr vyjadril, že by bol veľmi šťastný, keby mohol pôsobiť v Ríme. Rokovania by nemali byť problémom," uviedol hráčov agent Donato Albanese a dodal: "Sú ďalšie mužstvá, ktoré by ho radi získali. Pred záverečným rozhodnutím by si však chcel počkať na stanovisko Rimanov."

 

Minulá sezóna nevyšla ukrajinskému reprezentantovi podľa predstáv, v Serii A nezaznamenal ani jeden gól. Jeho súčasný zamestnávateľ Chelsea Londýn s ním pravdepodobne nepodpíše nový kontrakt a Ševčenko si bude musieť hľadať nové pôsobisko.

  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: SITA
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy