Oktagon odhalil prvý duel miliónovej pyramídy: Pirát spoznal súpera!

Samuel KrištofičSamuel Krištofič Zdroj: Instagram/Samuel Krištofič

BRATISLAVA – Prvý oznámený duel v pyramíde Tipsport Game Changer z dielne Oktagonu potešil, aj prekvapil mnohých fanúšikov. Súpera totiž spoznal slovenský zástupca Samuel „Pirát“ Krištofič (16-4), ktorý sa pôvodne dlhšie rozhodoval, či do projektu nastúpi.

Rodák z Bernolákova totiž nastupoval do súbojov prevažne v strednej váhe, po dôkladnom zvážení sa rozhodol pre chudnutie do welteru, keďže ho projekt enormne zaujal.

Proti zverencovi Spartakus Fight Gym Trnava sa postaví neúspešný titulový vyzývateľ Alex Lohoré (22-8), ktorý v boji o opasok Oktagonu prehral s Patrikom Kinclom v prvom kole v rámci turnaja Oktagon 35,neskôr si napravil chuť rýchlym triumfom nad Matúšom Juráčkom (9-3). .

Francúzsky bojovník je známy vďaka svojim knokautom, celkovo z 22 zápasov až 11-krát ukončil súperov na KO/TKO. Pirát je o niečo komplexnejším borcom, ktorý štyrikrát súperov ukončil na KO a päťkrát na submisiu. Z pohľadu jeho backgroundu je ale postojárom, keďže pred MMA zápasil hlavne v thajskom boxe.

Tento súboj rozhodne môže byť tým najatraktívnejším z pohľadu záujmu fanúšikov v rámci prvého kola Game Changeru, keďže obaja zápasníci sú na domácej scéne známymi pojmami a stretnúť sa mali už v minulosti.

"Naozaj sa teším, že mám Alexa. Už som s ním mal mať zápas, bohužiaľ som sa vtedy zranil. Teraz k tomu príde, verím, že fanúšikom pripravíme zaujímavú podívanú," konštatoval Pirát pre Oktagon.

Viac o téme: Oktagon MMA Samuel Pirát Krištofič Alex Lohoré Game Changer
  • Autor: © Zoznam
  • Instagram/oktagonmma
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy