Po Seville to nevyšlo ani v Nemecku: Prestup Isca do Unionu stroskotal v poslednej chvíli!

Isco vchádza do berlínskej nemocnice Charité, kde mal absolvovať lekársku prehliadkuIsco vchádza do berlínskej nemocnice Charité, kde mal absolvovať lekársku prehliadku Zdroj: Profimedia

BERLÍN - Španielsky futbalista Isco napokon neprestúpi do Unionu Berlín. Denník Bild v utorok zverejnil fotografie bývalého stredopoliara Realu Madrid, ako vchádza do berlínskej nemocnice Charité, kde mal absolvovať lekársku prehliadku a následne podpísať zmluvu do roku 2024 s opciou na predĺženie o ďalší rok.

Bol s ním technický riaditeľ Unionu Michael Parensen a mediálny tím klubu. Generálny manažér Unionu Oliver Ruhnert však mohol iba konštatovať, že Isco na poslednú chvíľu zmenil podmienky kontraktu.

"Radi by sme videli Isca v našom tíme, ale máme isté limity. Nové podmienky nekorešpondovali s tými, na ktorých sme sa dohodli predtým," uviedol Ruhnert.

Tridsaťročný stredopoliar pôsobil v Reale Madrid v rokoch 2013 až 2022. So španielskym gigantom vyhral päťkrát Ligu majstrov, trikrát La Ligu a do vitríny pridal aj štyri trofeje z MS klubov. Naposledy hral za Sevillu, momentálne je bez klubovej príslušnosti.

Viac o téme: Isco Union Berlín Oliver Ruhnert Michael Parensen
  • Autor: © Zoznam
  • Facebook/1. FC Union Berlín
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy