Veľký hnev fanúšikov Interu? Ultras Nerazzurri sa stretli s Milanom Škriniarom

Milan ŠkriniarMilan Škriniar Zdroj: Profimedia

BRATISLAVA - Futbalový obranca Milan Škriniar sa v lete presunie ako voľný hráč z Interu Milána do francúzskeho Paríža Saint-Germain. Slovenský reprezentant bol s týmto prestupom spájaný už počas uplynulého zimného okna, ale kluby sa nakoniec nedohodli na odstupnom.

Samotný 27-ročný rodák zo Žiaru nad Hronom dohrá aktuálnu sezónu v talianskom klube, ale následky jeho rozhodnutia ho môžu prenasledovať až do konca jeho angažmánu. Najnovšie sa hovorí nielen o odobratí kapitánskej pásky, ale aj o veľkom hneve fanúšikov Nerazzurri.

Milan Škriniar a jeho Galéria fotiek (3) Zdroj: TASR/Ap/Antonio Calanni

Vedenie Ultras Interu známy pod prezývkou L'urlo della Nord sa malo so Škriniarom osobne stretnúť, aby im vysvetlil dôvody jeho rozhodnutia opustiť milánsky klub. Zdá sa, že slovenský reprezentačný stopér im objasnil celú situáciu, ktorú Ultras komentovali nasledovne:

"Žiadny hnev na Škriniara. Po stretnutí s Milanom a po vypočutí si jeho dôvodov sme sa rozhodli zaujať neutrálne stanovisko k jeho odchodu. Odteraz vyzývame všetkých fanúšikov Interu, aby rešpektovali hráča, ktorý bez ohľadu na jeho rozhodnutie stále zostáva v tíme. A ten potrebuje každého, aby naplnil svoje ciele," stojí v stanovsiku L'urlo della Nord.

Viac o téme: Paríž Saint-Germain Inter Miláno Milan Škriniar Serie A
  • Autor: © Zoznam/MC
  • FOTO: Facebook/L'urlo della Nord
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy