VIDEO Martin Réway to stále vie: Takýmto parádnym gólom odštartoval kanonádu Spišiakov

Martin Réway v drese Spišskej Novej VsiMartin Réway v drese Spišskej Novej Vsi Zdroj: TASR/Veronika Mihaliková

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - Hokejisti HK GROTTO Spišská Nová Ves zvíťazili v nedeľňajšom zápase 36. kola Tipos extraligy nad HK Dukla Ingema Michalovce 5:1.

Základ víťazstva položili Spišiaci už v prvej tretine, v ktorej si vytvorili trojgólový náskok. O jeden z najkrajších okamihov stretnutia sa postaral už v piatej minúte Martin Réway, ktorý sa po krátkom pôsobení v Nemecku vrátil začiatkom roka na Slovensko.

Réway šikovným ziskom puku a excelentným gólovým zakončením potvrdil, že to stále vie. Posila Spišiakov zatiaľ odohrala v Tipos Extralige 10 stretnutí, v ktorých nazbieral rovnaký počet bodov za tri góly a sedem asistencií.

Pre Spišiakov to bolo prvé víťazstvo po troch prehrách a nadchádzajúcu reprezentačnú prestávku strávia na štvrtom mieste. Hráči Michaloviec prehrali piaty zápas po sebe.

Viac o téme: Martin Réway HK Dukla Ingema Michalovce HK GROTTO Spišská Nová Ves
  • Zdroj: TASR, Športky