Juventus sa po troch kolách konečne dočkal: Vlahovič zariadil triumf na pôde Salernitany

Gleison Bremer a jeho gólové oslavy so spoluhráčmiGleison Bremer a jeho gólové oslavy so spoluhráčmi Zdroj: ASR/ANSA/Alessandro Di Marco

RÍM - Futbalisti Juventusu v talianskej lige porazili 3: 0 Salernitanu a po troch kolách vyhrali. Dvoma gólmi sa na víťazstve hostí podieľal srbský útočník Dušan Vlahovič.

Juventus za prvou výhrou po odpočítaní 15 bodov za falšovanie účtovníctva vykročil už v prvom polčase. Najprv Vlahovič premenil penaltu a v úplnom závere sa presadil Kostič. Po prestávke výhru spečatil ôsmym gólom v sezóne Vlahovič.

Turínsky celok si vďaka víťazstvu polepšil v tabuľke Serie A na desiate miesto. Salernitana nenadviazala na výhru v Lecce z minulého kola, keď naplno bodovala po siedmich zápasoch. Na 16. priečke ju od pásma zostupu delí sedem bodov.

Salernitana - Juventus Turín 0:3
Gól: 26. a 47. Vlahovič (prvý z 11m), 45. Kostič

Viac o téme: Juventus Turín Salernitana Calcio