VIDEO Šikovné ručičky Filipa Mešára, Regenda prispel gólom k triumfu San Diega

Mešárov gól z trestného strieľania nepomohol Kitcheneru k triumfuMešárov gól z trestného strieľania nepomohol Kitcheneru k triumfu Zdroj: Reprofoto - Twitter/Kitchener Rangers

SAN DIEGO - Traja slovenskí hokejisti bodovali v noci na stredu v nižšej zámorskej súťaži AHL. Pavol Regenda strelil svoj jednásty gól v sezóne, ktorým pomohol San Diegu k víťazstvu nad Tucsonom Roadrunners 5:1. V drese hostí zaznamenal asistenciu Miloš Kelemen.

V akcii bol aj obranca Samuel Kňažko, ktorý sa asistenciou podieľal na triumfe Clevelandu Monsters nad Rochesterom Americans 2:1.

Mešárov gól z trestného strieľania nepomohol Kitcheneru k triumfu

Slovenský hokejista Filip Mešár strelil gól v nočnom zápase kanadskej juniorskej OHL, v ktorom jeho tím Kitchener Rangers prehral s London Knights 3:4 po predĺžení.

Devätnásťročný útočník sa presadil v 16. minúte z nariadeného trestného strieľania. Mešár vyslal na bránku súpera dve strely, pripísal si mínusový bod a uspel na dvoch zo štyroch vhadzovaní. V 35 zápasoch súťaže zaznamenal 35 bodov (16+19).

Viac o téme: AHL Pavol Regenda Miloš Kelemen Samuel Kňažko Filip Mešár