Naštvaný Hradecký už nemohol mlčať: Každý si myslí, že má väčší penis ako ten druhý

Lukáš HradeckýLukáš Hradecký Zdroj: Profimedia

LEVERKUSEN - Brankár a kapitán futbalistov Leverkusenu Lukáš Hradecký bol veľmi naštvaný po porážke 2:3 s Monakom v úvodnom zápase vyraďovacej fázy Európskej ligy.

Spoluhráč českých útočníkov Adama Hložka a Patrika Schicka cítil, že pred vlastným gólom bol jednoznačne faulovaný a taktiež kritizoval detinské a neúctivé správanie hosťujúceho tímu.

Hradecký v deviatej minúte dlho váhal s rozohrávkou a po nátlaku od Breela Embola si kuriózne kopol loptu do vlastnej siete. "Bol tam úplne jasný faul. Museli ho vidieť všetci okrem fanúšikov Monaka," povedal fínsky gólman so slovenskými koreňmi v televíznom rozhovore.

Za Leverkusen po zmene strán otočili skóre Moussa Diaby s Florianom Wirtzom. Lenže potom sa dvakrát za sebou presadilo aj Monako. Po vyrovnaní Krépina Diattu rozhodol v nastavenom čase Axel Disasi. V 87. minúte Hložek za stavu 2:2 trafil tyč a vzápätí prepustil miesto na ihrisku uzdravenému Schickovi, ktorý nastúpil prvýkrát od novembra.

Brankár Leverkusenu Lukáš Hradecký Galéria fotiek (2) Zdroj: SITA/AP/Martin Meissner

"Je to pre nás veľmi horké. Podarilo sa nám vrátiť do zápasu a streliť dva góly, čo nie je ľahké. Potom sme mali viac šancí, ale trochu sme ubrali a dôsledne nebránili, keď sme boli vo výhode," uviedol tréner nemeckého mužstva Xabi Alonso .

Hradecký nechápal správanie niektorých hráčov Monaka, ktorí sa po zápase cestou do šatní dostali do hromadnej potýčky s domácimi futbalistami. "Taká je dnešná generácia. Nevie sa správať, nevie, čo je rešpekt k súperovi. Sú ako deti. Každý si myslí, že má väčší penis ako ten druhý," vyhlásil tridsaťtriročný brankár.

Stále je o čo hrať

Podobne ako Alonso verí, že Bayer dokáže budúci týždeň dvojzápas otočiť. "Stále je o čo hrať a v Monaku sa pokúsime o najlepší možný výsledok. Plynie z toho ponaučenie, že keď prehrávame, nemusíme blázniť, ale na tejto úrovni nejde dosiahnuť dobré výsledky bez správnej intenzity," upozornil španielsky kouč.

"Vďakabohu za to, že máme ešte jedno stretnutie," dodal Hradecký.

Viac o téme: Bayer Leverkusen Lukáš Hradecký
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: ČTK

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy