Čepo sa pripravuje v Thajsku s osmičkou UFC! S Karlosom si v Phukete sadli

Vlasto čepo (vľavo) s Romanom Dolidzem a sparing-partnermiVlasto čepo (vľavo) s Romanom Dolidzem a sparing-partnermi Zdroj: Vlasto Čepo

BRATISLAVA - Je jedným z najtvrdších bojovníkov histórie Oktagon MMA, na konte má jedenásť profi-triumfov a v každom z nich v MMA porazil súpera v prvom kole. Vlasto Čepo (11-2) pred pár týždňami síce prišiel o zápas s Matejom Peňázom, ktorý sa zranil, no podľa jeho vlastných slov sa na turnaji Oktagon 42 v Bratislave predstaví.

Meno súpera zatiaľ organizácia nezverejnila, kódex v tomto smere dodržuje aj zápasník, ktorý sa na svoj nastávajúci duel pripravuje aktuálne v Thajsku. Okrem toho, že sa na náročnom kempe stretol s Karlosom Vémolom. Na Phukete sparuje s borcami, ktorí patria medzi svetovú špičku, vrátane osmičky strednej váhy UFC Romana Dolidzeho, ktorého čaká zápas s Marvinom Vettorim na UFC 268 v Londýne, kde sa predstaví aj Lajoš Klein. 

"Na tréningoch ma tu nikto samozrejme nepoznal. Moc so mnou ostatní nekomunikovali. S tými čo chceli som trénoval. Po týždni mi prišla správa od Romana Dolidzeho, či by som mohol prísť na súkromný sparing."

"Ako fightera som ho veľmi dobre poznal. Na konte má tri bonusy v UFC, posledne knokautoval Jacka Hermanssona. Povedal som si, že túto šancu musím využiť. Odvtedy sparujeme spolu dvakrát do týždňa. Priznám sa, som šťastný z toho, že ma zavolali na sparingy," konštatoval Čepo. 

"Karlos priletel v deň, kedy aj ja. Bola to náhoda. Také dva základné tréningy počas týždňa sme dali spolu a tréningy, ktoré boli navyše programu sme rovnako trénovali spolu. Aj to vnímam super. Pocítil som jeho silu, bola to dobrá škola," pokračoval Čepo, ktorý bol predtým s Karlosom dokonca v menšom konflikte. Vlasto v rámci rozhovoru s Robom Kmeťom potvrdil, že si obaja kamarátsky na kempe sadli.  

Celý rozhovor nájdete už zajtra na youtube MAX MMA

Viac o téme: Oktagon MMA Vlasto Čepo
  • Autor: © Zoznam
  • Instagram/vlastocepo, karlos_terminator_vemola
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy