VIDEO Hromadnej márovačky Tampy a Vegas: Bezmocní rozhodcovia, nechýbal zloduch Perry

Hromadná bitka medzi Tampou Bay a Vegas Golden KnightsHromadná bitka medzi Tampou Bay a Vegas Golden Knights Zdroj: Twitter/Hockey Daily 365

TAMPA - V zápase medzi Tampou Bay a Vegas Golden Knights, v ktorej slovenský obranca Tampy Erik Černák strávil na ľade cez 22 minút, boli fanúšikovia svedkami veľkej bitky.

Kanaďan Keegan Kolesar a americký útočník Pat Maroon do seba skočili, čoho následkom bola obrovská potýčka a absolútny chaos. Rozhodcovia mali čo robiť, aby rozvášnené tábory od seba oddelili, ale aj o tomto je tvrdá kanadsko-americká NHL.

Víťazný gól Vegas pri výhre 4:3 po predĺžení strelil obranca Alec Martinez. Golden Knights zdolali Lightning siedmykrát z desiatich zápasov od svojho vstupu do NHL v sezóne 2017-2018. Ďalšie góly víťazného tímu strelili William Karlsson, Chandler Stephenson and Keegan Kolesar. Dva góly “bleskov” vsietil Brayden Point a so 41 presnými zásahmi si vyrovnal kariérne maximum zo sezóny 2018-2019.

Viac o téme: NHL Tampa Bay Lightning Vegas Golden Knights
  • Autor: © Zoznam/MC
  • Zdroj: TASR, Športky