VIDEO Ronaldo sa vytočil do nepríčetnosti! Po prehre s rivalom ho museli spoluhráči krotiť

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo Zdroj: Profimedia

RIJÁD - Cristiano Ronaldo sa len ťažko vyrovnával s porážkou v šlágri saudskoarabskej futbalovej ligy proti Ittihádu. Ronaldov Al-Nassr štvrtkový duel prehral 0:1 a musel svojmu premožiteľovi prepustiť prvé miesto v tabuľke. Hviezdny Portugalčan pri odchode zo ihriska agresívne odkopol plastovú fľašu s vodou.

Podľa arabských médií fanúšikovia Ittihádu už pred výkopom provokovali Ronalda skandovaním mena jeho rivala "Messi", s ktorým dlhé roky bojoval o individuálne trofeje. Spoluhráči sa márne snažili rozčúleného Ronalda pri odchode z trávnikov upokojiť.

"Sme sklamaní z výsledku, ale sústredíme sa naďalej na svoju sezónu a najbližšie zápasy," napísal na twitteri Ronaldo, ktorý musel po svojom januárovom príchode do klubu stráviť prvú ligovú porážku. Al-Nassr stráca v tabuľke na Ittihád jeden bod.

Päťnásobný držiteľ Zlatej lopty Ronaldo podpísal krátko pred koncom minulého kalendárneho roka s Al-Nassrom dvojročnú zmluvu, podľa ktorej si má zarobiť 200 miliónov eur. V siedmich ligových zápasoch strelil osem gólov.

Viac o téme: Cristiano Ronaldo Al-Nassr
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Twitter/AJE Sport
  • Zdroj: ČTK

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy