Kráľ Rafa, nik si nezaslúži poctu viac ako ty! Veľkolepý moment, takto sa uctievajú legendy

Rafael NadalRafael Nadal Zdroj: SITA/AP/Gustavo Garello

MANACOR - Rafael Nadal momentálne pauzuje so zraneným bedrovým ohýbačom a dúfa v návrat počas antukovej sezóny. Nedá sa však povedať, že by nemal čo na práci.

36-ročný Španiel sa dočká pocty tam, kde prišiel na svet. V rodnom 43-tisícovom mestečku Manacor na Mallorce. Ľavorukej legende tu postavia sochu, a to dokonca v dvojnásobnej verzii. Prvou bude mladý Nadal a druhá socha zobrazí staršieho Nadala. Sochy budú stáť hneď vedľa seba.

Mestský koncil v Manacore požiadal Nadala, aby udelil povolenie na stavbu tejto doslova pamätihodnoti. Alebo lepšie povedané pamätihodností. Rafael Nadal, bezpochyby najvplyvnejšia a najznámejšia osobnosť pochádzajúca z Manacoru, ich bude mať na "Palácovom námestí". 

A ako by mali vyzerať tieto sochy? Plány ešte neboli odhalené, ale správy hovoria, že by mohlo ísť o zobrazenie Nadala, ako sedí na stoličke počas zápasovej prestávky, vedľa vyrastie mladšia verzia Rafu, ktorá zobrazí v mladšej verzii.

Čerešničkou na tejto sladučkej torte, plnej titulov, víťazných ľavorukých nechytateľných forehandov a banánov od základnej čiary budú fľašky s vodou, umiestnené v perfektnej pozícii blízko Nadalových nôh. Teda presne tak, ako sa 14-násobný víťaz Roland Garros prezentuje behom celej kariéry. Precíznosťou.

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 15
Viac o téme: Rafael Nadal Manacor
  • Autor: © Zoznam/Ondrej Herceg
  • Zdroj: Športky, tennisupdate.com

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy