Vedenie Neapolu všetko vidí a bude konať: Fantastické správy o Stanovi Lobotkovi

Stanislav LobotkaStanislav Lobotka Zdroj: Profimedia

BRATISLAVA - Podľa viacerých správ z talianskych zdrojov je slovenský reprezentant v službách Neapola Stanislav Lobotka blízko k dohode nového kontraktu.

Žurnalista Nicolò Schira pred časom informoval, že Lobotka by mal predĺžiť svoju zmluvu do roku 2027 s opciou na ďalší jeden rok. Tieto informácie najnovšie priniesol aj renomovaný reportér Fabrizio Romano, ktorý potvrdzuje blížiacu sa dohodu s rodákom z Trenčína.

Aktuálna zmluva vyprší 28-ročnému pracovitému záložníkovi v lete v roku 2025, ale vzhľadom na jeho fantastické výkony v tejto sezóne si vyslúžil nový - vylepšený kontrakt.

"Vedieme konkrétne rozhovory, rokovania s Neapolom sú na dobrej ceste. Chcem zostať v Neapole. To bez pochýb," uviedol Lobotka pre periodikum Corriere Dello Sport.

Neapol prežíva vydarenú sezónu, keďže klub spod Vezuvu vedie taliansku ligu s náskokom 18 bodov pred druhým Interom Miláno. Neapol smeruje za vytúženým majstrovským titulom, ktorý naposledy získal v roku 1990 ešte s pomocou legendárneho Diega Maradonu.

Viac o téme: SSC Neapol Stanislav Lobotka Serie A
  • Autor: © Zoznam/MC
  • FOTO: Twitter/Fabrizio Romano
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy