FOTO Maturita neobišla ani jednotku draftu: Juraj Slafkovský sa usmieval z poslednej lavice

Juraj Slafkovský počas maturitnej skúšky na Súkromnej strednej športovej škole v KošiciachJuraj Slafkovský počas maturitnej skúšky na Súkromnej strednej športovej škole v Košiciach Zdroj: Facebook/Súkromná stredná športová škola

KOŠICE - Študenti posledných ročníkov stredných škôl v týchto dňoch absolvujú písomné časti maturitnej skúšky zo slovenského a cudzieho jazyka. Táto povinnosť neobišla ani najväčšiu hokejovú hviezdu na Slovensku Juraja Slafkovského.

Ten sa musel kvôli maturite presunúť z kanadského Montrealu do rodných Košíc, kde sa v lavici Súkromnej strednej športovej školy zapotil pri maturitných otázkach. Momentálne zranená jednotka minuloročného draftu sedela v poslednej lavici a na fotografiách pôsobila suverénne a s úsmevom na perách. 

Hviezda nielen slovenského, ale aj zámorského hokeja si neodýchne ani dnes, pretože ju čaká písomná časť z cudzieho jazyka. Dúfame, že skúška dospelosti prebehla tak dobre, ako doterajšia časť Jurajovej kariéry. 

Slafkovský odohral v tejto sezóne v drese Canadiens 39 zápasov, v ktorých získal 10 bodov za štyri góly a šesť asistencií. Sezóna sa však pre neho skončila predčasne ešte v januári. Momentálne ho trápi zranené koleno a do hry by sa mal dostať zrejme až v nasledujúcom ročníku NHL. 

Viac o téme: Maturita Juraj Slafkovský
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Facebook/Súkromná stredná športová škola
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy