VIDEO Jedného policajta kopol do chrbta, druhého napadol päsťou: Po derby skončil v putách

Zdroj: Reprofoto - Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj

BRATISLAVA - Bratislavskí policajti obvinili v súvislosti s výtržnosťami, ku ktorým došlo začiatkom marca počas futbalového zápasu medzi mužstvami FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava, ďalšieho fanúšika.

V prípade preukázania viny pred súdom hrozí 22-ročnému mladíkovi trest odňatia slobody na jeden až päť rokov. Informoval o tom bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Kristián M. z Trnavy čelí obvineniu pre útok na verejného činiteľa. V utorok (14. 3.) ho policajti zadržali a eskortovali na príslušné policajné oddelenie s cieľom vykonania ďalších procesných úkonov.     

"Obvinený mal počas uvedeného zápasu v sektore hostí Národného futbalového štadióna v Bratislave, počas odchodu poriadkových jednotiek z tribúny, zaútočiť na policajta Pohotovostného policajného útvaru," priblížil Szeiff.

Policajta, ktorý prechádzal okolo, kopol fanúšik pravou nohou do oblasti chrbta. "Pričom následne ďalšieho policajta napadol úderom päsťou do oblasti hlavy," spresnil hovorca.

Polícia pripomína, že počas futbalových zápasov nebudú tolerovať vyčíňanie a do budúcna využijú všetky zákonné oprávnenia, aby k takýmto útokom nedochádzalo.

Viac o téme: Polícia Spartak Trnava ŠK Slovan Bratislava
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy