TFN 18: Boj o Hornú Nitru ponúkne kopec domácich borcov a až tri zápasy v ťažkej váhe

Zdroj: TFN

Titan Fight Night sa vracia na scénu. Obľúbený galavečer zapíše už svoju osemnástu kapitolu. Podujatie s podtitulom TFN Talents/Boj o Hornú Nitru ovládne Mestskú športovú halu v Partizánskom. Akcia si za uplynulú dobu spravila dobré meno vďaka nabitej štartovke, kvalitným výkonom i pestrej svetelnej a zvukovej šou.

Ani tentokrát to nebude inak a ľudia sa majú na čo tešiť. Lákadlom TFN 18 je aj fakt, že sa predstavia hlavne domáci borci a diváci uvidia až tri zápasy v ťažkej a jeden v poloťažkej váhe.

"V poloťažkej váhe sa proti sebe v slovensko-maďarskom súboji postavia Karas s Kochanom, pričom Kochan bude chcieť v odvete poraziť Karasa na domácej pôde. V ťažkej váhe sa môžeme tešiť na dlho odkladanú bitku Sameka s Hianikom i odhodlaného Szarvaša s nestarnúcim Baboľom," navnadil Marek Herda, zakladateľ org. Titan Fight Night a prezident Slovenského zväzu MMA, ktorý galavečer zastrešuje spolu s mestom Partizánske na čele s primátorom Jozefom Božikom.

TFN 18: Boj o Galéria fotiek (3) Zdroj: TFN

V klietke sa predstavia aj známi i skúsení borci amatérskeho MMA ako Harant, Pristic, Beňačka, Kováč, Stanko, Trnkócy, Yurchenko, či Švagerko. Predvedú sa aj mladé talenty Křen a Trnkóczy a nebude chýbať ani ženský zápas, o ktorý sa postará duo Ambrušová a Veselá. Dievčatá sa pobijú o miesto slovenskej jednotky v ich váhovej kategórii.

Zastúpenie tak bude mať viacero slovenských klubov a zárukou kvality budú aj vystúpenia slovenských reprezentantov v MMA. "Opäť sa podarilo dať dokopy pestrú štartovku, takže sa je na čo tešiť a je si z čoho vyberať. Sme radi, že početnú skupinu domácich zápasníkov z regiónu doplnia skúsené tváre z iných klubov, čo je v súčte zárukou kvalitného večera. Všetkých už teraz pozývame. Vidíme sa v boji o Hornú Nitru," uzavrel Marek Herda.

TFN 18: Boj o Galéria fotiek (3) Zdroj: TFN

Titan Fight Night 18 sa v Partizánskom uskutoční 25. marca od 18:00 hod. Dvere športovej haly však budú otvorené už od rána. Dopoludnia sa tam uskutoční 37. kolo ligy MAMMAL, kde sa predstavia ďalšie mladé talenty slovenského amatérskeho MMA. Atraktívne zápasy prinesú výkony detí, mládeže aj seniorov. Vstup na ligové boje je bezplatný, lístky na TFN 18 si môžete kúpiť na stránke predpredaj.sk, viac info nájdete na www.titanfightnight.sk

Navnadiť sa môžete aj videami:

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy