Hamilton prehovoril o odchode z Mercedesu: Sú chvíle, keď sa s niektorými členmi tímu nezhodnete

Britský jazdec F1 Lewis Hamilton z tímu Mercedes prichádza na okruh Sachír pred VC BahrajnuBritský jazdec F1 Lewis Hamilton z tímu Mercedes prichádza na okruh Sachír pred VC Bahrajnu Zdroj: TASR/AP/Frank Augstein

DŽIDDA - Britský pretekár motoristického seriálu F1 Lewis Hamilton vo štvrtok vyhlásil, že nemá v úmysle opustiť Mercedes, ktorý zápasí s problémami. Sedemnásobný svetový šampión zároveň priznal, že jeho slová po Veľkej cene Bahrajnu spôsobili tímu zbytočné problémy.

V rozhovore pred nedeľňajšou VC Saudskej Arábie Hamilton vysvetlil, že sa nesnaží prestúpiť do iného tímu a je plne odhodlaný zostať v Mercedese.

"Pri spätnom pohľade to nebola najlepšia voľba slov," povedal o situácii, keď sa sťažoval na to, že ho tím nepočúval pri prehodnocovaní výkonov v minulom ročníku.

"Sú chvíle, keď sa s niektorými členmi tímu nezhodnete, ale dôležité je, že naďalej komunikujeme a ťaháme za jeden povraz. Stále stopercentne verím tomuto tímu. Je to moja rodina a som tu už dlho, takže neplánujem ísť nikam inam," dodal tridsaťosemročný Brit.

Viac o téme: Lewis Hamilton Mercedes
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy