Nečakaný odchod pred Veľkou cenou F1: Lewis Hamilton prekvapil všetkých fanúšikov

Pilot Mercedesu Lewis Hamilton a jeho dlhoročná pravá ruka Angela CullenováPilot Mercedesu Lewis Hamilton a jeho dlhoročná pravá ruka Angela Cullenová Zdroj: Profimedia

LONDÝN - Britský jazdec F1 Lewis Hamilton ukončil spoluprácu s jeho dlhoročnou trénerkou Angelou Cullenovou. Útla blondína bola Hamiltonovou pravou rukou od roku 2016 a fanúšikovia britského jazdca si bývalú hokejistku po jeho boku ihneď obľúbili.

Tesne pred Veľkou cenou Saudskej Arábie však na svojom Instagrame oznámil, že s novozélandskou milionárkou, fyzioterapeutkou a bývalou hráčkou pozemného hokeja ukončil spoluprácu.

"Posledných sedem rokov stála po mojom boku a ťahala ma, aby som sa stal najlepšou verziou samého seba. Vďaka nej som silnejším športovcom a lepším človekom.

Dúfam teda, že sa dnes pripojíte ku mne a spoločne jej zaželáme všetko dobré pri jej ďalších krokoch za svojimi snami. Ang, ďakujem ti za všetko a neviem sa dočkať toho, keď uvidím, čo má pre teba pripravené budúcnosť," napísal Lewis Hamilton.

S kým bude teraz sedemnásobný majster sveta spolupracovať a kto nahradí Angelu Cullenovú na jej mieste, zatiaľ nie je známe. Vzhľadom na to, že túto správu oznámil len pár hodín pred piatkovým tréningom, ide o nezvyčajnú situáciu a pre fanúšikov Lewisa Hamiltona veľký šok.

Viac o téme: Lewis Hamilton Angela Cullenová
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Instagram/Lewis Hamilton
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy