VIDEO Čierna škvrna inak skvelého zápasu: Hrozivé zranenie michalovskej opory

Zdroj: Reprofoto - YouTube/Tipos extraliga

MICHALOVCE - Tretie stretnutie série play-off Tipos extraligy medzi domácimi Michalovcami a Slovanom Bratislava prinieslo okrem veľkej drámy (Zemplínčania vyhrali 3:2 po predĺžení a v sérii sa dostali do vedenia 2:1) aj jeden mrazivý moment.

V 33. minúte prišlo k súboju medzi krídelníkom domácich Matúšom Paločkom a obrancom hostí Mattom Mackenziem.

Domáci hráč sa nedokázal postaviť na vlastné nohy a po niekoľkých minútach hokejistu zdravotníci odniesli z ľadu na pojazdných nosidlách. Paločko utrpel vykĺbenie oboch ramien a zamieril na vyšetrenie do nemocnice.

Duel, v ktorom Michalovce viedli už 2:0, ale Slovan dokázal vyrovnať dvoma presnými zásahmi v tretej tretine, dospel až do predĺženia. V ňom rozhodol o triumfe východniarov Vadim Pereskokov, ktorý v 64. minúte premenil trestné strieľanie.

Štvrtý diel série je na programe dnes podvečer opäť v Michalovciach.

Viac o téme: HC Slovan Bratislava Matúš Paločko HK Dukla Ingema Michalovce Tipos extraliga Matt MacKenzie
  • Zdroj: Športky