Odveta z Oktagonu naplánovaná na FNC4! Veľké mená si to rozdajú v boxe

Karol Ryšavý pri výhre nad FodoromKarol Ryšavý pri výhre nad Fodorom Zdroj: Oktagon MMA

BRATISLAVA - Organizácia Fight Night Challenge oznámila ďalší atraktívny duel, v ktorom sa stretne MMA zápasník Marek Bartl, ktorého v boxe preverí Karol Ryšavý. Pôjde o odvetu, ktorá už raz bola na pláne.

Obaja sa stihli stretnúť v MMA súboji v júni 2021 na Oktagon 25. V zápase zvíťazil na body po atraktívnom priebehu borec zo Spartakus Fight Gym Trnava Karol Ryšavý. Odveta dvoch ikonických zápasníkov Oktagonu sa mala konať v inej disciplíne, a teda v boxe už na turnaji FNC3. Ryšavý, ale pred duelom utrpel v súboji s Vladom Lengálom na turnaji Fabriqu nepríjemné zranenie, ktoré ho do boja s Bartlom nepustilo. 

V ringu jedinečnej organizácie ho tak pred koncom roka 2022 nahradil Robo Pukač. Pred gala FNC 4, ktoré sa bude konať 13.mája v Trnave je naplánovaná očakávaná odveta znova. Tá môže byť znova okorenená aj faktom, že sa obaja pred ich prvým stretom v MMA poriadne doťahovali na sociálnych sieťach. 

Organizácia už potvrdila, že na karte FNC 4 sa stretne Rytmus s Petrom Knížem. Attila Végh sa postaví proti bývalému borcovi UFC Ericovi Spicelymu. Z celebritných dvojíc bol oznámený duel influencera Barona so zabávačom Adamom Bergerom. Ďalšie súboje v tomto smere sú podľa organizácie naplánované na oznámenie v najbližších dňoch. Aj preto sa oplatí sledovať jej instagramový účet  pravidelne. 

Lístky na turnaj Fight Night Challenge 4 sú dostupné v sieti predpredaj.sk. PPV si fanúšikovia budú môcť užiť prostredníctvom kvalitnej platformy na Oktagon.tv. 

Viac o téme: Karol Ryšavý Marek Bartl Fight Night Challenge FNC4
  • Autor: © Zoznam/
  • Instagram/fightnightchallenge
  • Zdroj: Športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy