Bývalí reprezentanti si nedávali servítku pred ústa: Veľká kritika po remíze s Luxemburskom!

Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Francesco Calzona počas tlačovej konferencieTréner slovenskej futbalovej reprezentácie Francesco Calzona počas tlačovej konferencie Zdroj: TASR/Pavol Zachar

BRATISLAVA - Slovenskí futbalisti nedokázali v Trnave streliť Luxemburčanom gól a po remíze 0:0 si hneď na začiatku kvalifikácie skomplikovali situáciu v J-skupine.

Ihneď po zápase sa k jeho priebehu vyjadrili aj bývalí reprezentanti Martin Škrtel a Ján Mucha.

Škrtel sa pozastavil nad tým, že Calzona vyjadril spokojnosť s výkonom a na sociálnej sieti napísal: "Snáď to len tlmočník zle preložil. Inak je to horšie ako som si myslel."

"Ja keby som trénerom reprezentácie, po takomto výkone by som osobne nebol spokojný," začal niekdajší reprezentačný útočník Szilárd Németh.

"Spokojný? Nežartujme, asi som bol na inom zápase a videl niečo iné. Ak je tréner spokojný s týmto, čo sme predviedli, tak klubúk dole. Asi mu treba zagratulovať k bodu a ideme ďalej. Vytvoriť si dve šance v takomto zápase je katastrofa. Takto sa ďalej nepohneme. Hovoríme tu o nejakej talianskej ceste," následne povedal v televíznom štúdiu bývalý brankár.

Na snímke tréner slovenskej Galéria fotiek (3) Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj

"Mal už mať svoju jedenástku, ktorá bude behať, bojovať. Ja tu však nič nevidím. Bohužiaľ. Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale kritika tu musí byť," dodal konštruktívne Mucha.

Tréner Slovákov sa na tlačovej konferencii vyjadril k obom názorom: "Tak potom asi nerozumiem futbalu."

Svoj pohľad prostredníctvom sociálnej sieti priblížil aj bývalý futbalista Filip Šebo. Aj ten nie je úplne stotožnený s niektorými rozhodnutiami samotného talianskeho manažéra.

Filip Šebo nie je Galéria fotiek (3) Zdroj: Instagram/Filip Šebo

Šanca na nápravu príde v nedeľu, keď slovenskí futbalisti na Tehelnom poli nastúpia proti reprezentácii Bosny a Hercegoviny, ktorá vo svojom prvom zápase zdolala Island 3:0.

Viac o téme: Ján Mucha Martin Škrtel Slovensko SFZ Francesco Calzona
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR, Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy