VIDEO Bolestivé seknutie na najcitlivejšie miesto: Marcinko v Česku spoznal trest a Třincu nepomôže

Tomáš MarcinkoTomáš Marcinko Zdroj: Profimedia

PRAHA - Třinecký hokejista Tomáš Marcinko dostal zákaz štartu v jednom stretnutí za sekanie v piatkovom štvrťfinále extraligového play off proti Sparte.

Najproduktívnejší hráč Oceliarov v sérii, ktorá je vyrovnaná 2:2 na zápasy, vynechá nedeľňajší piaty duel v Prahe.

Predseda disciplinárnej komisie Viktor Ujčík udelil Marcinkovi dištanc za seknutie sparťanského obrancu Stefana Warga, za ktoré bol slovenský útočník v 16. minúte vylúčený na päť minút a do konca zápasu.

Třinec aj bez svojho najproduktívnejšího hráča, ktorý v sérii strelil dva góly a na dva nahral, doma zvíťazil 3:1 a vyrovnal na 2:2 na zápasy.

Viac o téme: Tomáš Marcinko HC Sparta Praha Viktor Ujčík HC Oceláři Třinec Stefan Warg