Španielom pribudli vrásky na čele: Pred duelom na horúcej pôde prišli o dôležitého hráča

Španielsky stredopoliar Dani OlmoŠpanielsky stredopoliar Dani Olmo Zdroj: SITA/AP/Manu Fernandez

MADRID - Stredopoliar Dani Olmo pre zdravotné problémy nepomôže futbalistom Španielska v utorkovom zápase A-skupiny kvalifikácie ME 2024 na pôde Škótska. Informoval o tom španielsky denník AS.

Olmo bude chýbať na zápasovej súpiske španielskej reprezentácie z bližšie nešpecifikovaného dôvodu. Podľa agentúry DPA však musel odísť predčasne z tréningu pre zranenie.

Stredopoliar Lipska mal problémy so svalom už pred reprezentačnou prestávkou. V sobotnom zápase proti Nórsku však odohral 67 minút a strelil úvodný gól, keď jeho mužstvo triumfovalo 3:0.

Viac o téme: Španielsko EURO 2024 Dani Olmo