Ľadvinka pánska - 3 tipy, ako si vytvoriť štýlový športový outfit na každodenné nosenie

Zdroj: Andrewshots/Shutterstock.com

Pánska ľadvinka je jedným z najviac univerzálnych doplnkov, ktorý muži môžu mať vo svojom šatníku. Je to štýlový doplnok, ktorý môže byť použitý na mnoho spôsobov, a to nielen pri športe, ale aj v každodennom živote. Ak chcete vytvoriť štýlový a funkčný outfit, pozrite sa na tieto tri tipy.

Ľadvinka v hlavnej úlohe v športovom casual outfite

Ak hľadáte štýlový a pohodlný outfit pre každodenné nosenie, potom skúste skombinovať ľadvinku pánsku s klasickým tričkom, nohavicami a teniskami. Pánske tričko môžete zvoliť v rôznych strihov, a to napríklad tričko s výstrihom do V alebo U, polo tričko, prípadne oversized tričko. Ide síce o jednoduchú, avšak všestrannú kombináciu, ktorú môžete nosiť do práce, ale aj na prechádzky do mesta. Keďže však ide stále o športový outfit, myslíte predovšetkým na pohodlné materiály. Taktiež môžete zvoliť pohodlné športové tenisky.

Pri výbere pánskej ľadvinky by ste určite mali brať do úvahy jej materiál. Väčšinou sa používa neoprén alebo iné elastické materiály, ktoré umožňujú voľný pohyb. Avšak, ak hľadáte viac luxusnejšiu možnosť, môžete zvážiť koženú ľadvinku. Táto možnosť vám poskytne nielen funkčnosť a pohodlie, ale aj štýlový a elegantný vzhľad.

Pánska ľadvinka - dokonalý doplnok na krátke prechádzky v prírode

Ľadvinka pánska je výborným doplnkom pre každého muža, ktorý sa zaujíma o štýlové a funkčné oblečenie. Je to kúsok, ktorý sa dá ľahko skombinovať s rôznymi outfitmi a pridať tak do vášho outfitu potrebnú dávku štýlu a pohodlia. Ak ste ešte nevyskúšali pánsku ľadvinku, je na čase vyskúšať ju a vytvoriť si vlastné kombinácie, ktoré vám najviac vyhovujú. Pokiaľ sa chystáte na krátku prechádzku do prírody, určite môžete skombinovať pánsku ľadvinku aj s takýmto extra športovým oblečením.

Ľadvinka pánska - 3 Galéria fotiek (2) Zdroj: Volodymyr_Shtun/Shutterstock.com

Veľmi funkčný outfit získate tak, že skombinujete pánske športové nohavice alebo tepláky s pohodlnou mikinou, pánskym tričkom a napríklad pohodlnými teniskami alebo dokonca turistickými topánkami. V tomto prípade však odporúčame zvoliť pánsku ľadvinku z odolného a nepremokavého materiálu. Do ľadvinky si môžete odložiť všetky potrebné veci, ako kľúče, peňaženku a mobil. Vďaka tomu budete mať ruky voľné a veci bezpečne uložené.

Športovo-elegantný outfit získate aj vďaka pánskej ľadvinke

Kombinovať športovo-elegantné prvky je v súčasnosti veľmi populárne. Pokiaľ chcete vytvoriť športový outfit, no zároveň vyzerať trochu elegantne, môžete skombinovať rôzne elegantné a športové kúsky oblečenia. Ide o smart dress code, ktorý pozostáva napríklad z pánskej košele, tmavých riflí, tenisiek a pánskej ľadvinky. V tomto prípade však odporúčame zvoliť skôr koženú pánsku ľadvinku a nie klasickú športovú ľadvinku.

nska ľadvinka dodá outfitu na elegancii a štýle. Pri výbere farby sa držte tmavých tónov ako čierna alebo tmavomodrá. Ak sa obávate, že bude outfit príliš formálny, môžete ho oživiť napríklad farebnými teniskami alebo vzorovanou košeľou. Pri výbere pánskej ľadvinky by ste mali brať do úvahy viac faktorov ako napríklad farbu, veľkosť a materiál. Najlepšie je zvoliť takú ľadvinku, ktorá sa hodí k vašim obľúbeným outfitom. Ak ste si zvolili tmavý outfit, zvoľte svetlejšiu farbu ľadvinky, ktorá ho oživí a naopak.

Pánske ľadvinky nepatria medzi kúsok, ktorých by ste museli mať v šatníku toľko, ako pánske tričká. Stačí, ak si zakúpite jednu koženú pánsku ľadvinku a jednu športovú pánsku ľadvinku, najlepšie v neutrálnych odtieňoch a primeranej veľkosti. Široký výber pánskych ľadviniek nájdete aj na e-shope MODIVO.

Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy