Veselovský hrdinom mladíkov: Dvadsaťjednotka zdolala Severné Macedónsko a vyhrala Antalya Cup 2023

Sokolíci zdolali Severné Macedónsko a vyhrali Antalya Cup 2023Sokolíci zdolali Severné Macedónsko a vyhrali Antalya Cup 2023 Zdroj: futbalsfz.sk

ANTALYA - Slovenskí futbaloví reprezentanti do 21 rokov zvíťazili v záverečnom zápase sústredenia v Turecku nad Severným Macedónskom 1:0 a vyhrali turnaj Antalya Cup 2023. Víťazný gól strelil v 66. minúte Dominik Veselovský.

V zostave SR dostalo príležitosť celkovo 20 hráčov. Počas druhého polčasu siahli tréneri po ôsmich zmenách a celý zápas napokon odohrali iba brankár Marek Teplan a stredopoliar Martin Šviderský. V dueli o 3. miesto zdolali Fíni Bulharsko 2:0.