Obrovská hádka v kabíne Bayernu: Tréner totálne zmeravel po Maného nepochopiteľnom výstupe!

Julian NagelsmannJulian Nagelsmann Zdroj: SITA/AP/Martin Meissner

BRATISLAVA - Bayern Mníchov sa pred pár dňami rozhodol odvolať trénera Juliana Nagelsmanna, ktorého na lavičke nemeckého majstra vystriedal bývalý manažér Chelsea Thomas Tuchel.

Nagelsmann prišiel do mníchovského veľkoklubu pred sezónou 2021/22 z Lipska. V prvom ročníku doviedol tím k bundesligovému titulu, v Lige majstrov však vypadol nečakane vo štvrťfinále s outsiderom Villarrealom a v domácom pohári po debakli 0:5 v druhom kole s Mönchengladbachom.

Aktuálne prežíva Bayern najhoršiu bundesligovú sezónu za jedenásť rokov. Vedenie nemeckého celku sa tak rozhodlo rýchlo konať a Nagelsmanna odvolalo.

Najnovšie sa špekuluje o dôvodoch odchodu Nagelsmanna a podľa denníka Bild za to môže konflikt v kabíne. V ňom malo prísť k ostrej výmene názorov medzi spomínaným Nagelsmannom a hviezdnym futbalistom Sadio Maném.

Sadio Mané Galéria fotiek (3) Sadio Mané Zdroj: SITA/AP/Matthias Schrader

Všetko sa malo odohrať po odvete s PSG v Lige majstrov. Manému sa nepáčilo, že do stretnutia naskočill len na posledných 13 minút. V kabíne mala vypuknúť veľká hádka, pričom Nagelsmann mal zostať poriadne zaskočený, doslova až vystrašený výstupom Maného. A to pred zrakom ostatných hráčov.

Viaceré zdroje však naznačujú, že kabína Bayernu postupne strácala dôveru voči Nagelsmannovi, ktorý sa tak musel z Mníchova nakoniec nečakane a náhle porúčať.

Objavili sa aj špekulácie, podľa ktorých mohol z časti za jeho koniec aj vzťah s nemenovanou nemeckou novinárkou, ktorá mala vynášať informácie týkajúce sa mníchovského veľkoklubu.

Viac o téme: Bayern Mníchov Bundesliga Thomas Tuchel Julian Nagelsmann
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR, Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy