VIDEO Uplakaný Neymar to prestrelil na plnej čiare! Prehral obrovský balík peňazí

Neymar prehral takmer 1 milión eurNeymar prehral takmer 1 milión eur Zdroj: YouTube/Diario AS

BRATISLAVA - Brazílsky reprezentant Neymar utrpel vo februári zranenie členka, ktoré ho vyradilo na niekoľko mesiacov, pričom v aktuálnej sezóne si už nezahrá.

Známy futbalista parížskeho PSG si čas kráti hraním online pokera, hrou Counter-Strike či živým vysielaním na sociálnych sieťach, kde Neymara sledujú milióny ľudí z celého sveta.

V nedávnom videu 31-ročný útočník v živom vysielaní ukázal, ako prehral 880 tisíc libier, čo je približne 1 milión eur. Neymar nemal šťastie na karty a bývalá barcelonská hviezda v jednom momente prišla o neuveriteľnú sumu. Brazílčan následne predviedol menšie náreky, ale to mu už nepomohlo, keďže peniaze boli fuč. Niektorí fanúšikovia ho kritizujú za takéto správanie.

Manažér PSG Christophe Galtier odpovedal na otázky novinárov, ktoré sa týkali Neymara ako hrá poker len deň po prehre v Lige majstrov s Bayernom v Mníchove.

"Hovoril som s Neymarom. Povedal som mu, čo som si myslel. Neymar má právo v deň voľna robiť čo chce. Ak je nadšený z pokera, má právo hrať poker," uviedol Galtier.

Na druhej strane Neymar podľa španielskeho periodika Marca zarobí okolo 70 miliónov eur ročne, takže túto prehru určite nejako predýcha. Pre mladých to však nie je najlepší príklad.

Viac o téme: Brazília Neymar Parí Saint-Germain
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: YouTube/Diario AS
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy