Trojica bývalých hráčov Interu našla útočisko v Trenčíne

TRENČÍN - Dvadsaťpäťročný stredopoliar zaniknutého A -tímu FK Inter Bratislava Vojtech Horváth poslúchol radu o dva roky staršieho brata Csabu a vo futbalovej kariére sa rozhodol pokračoval v prvoligovom AS Trenčín.

S klubom AS sa dohodol na ročnej spolupráci s možnosťou využitia opcie o ďalší rok. Počas jesene 2009 zostáva v Trenčíne aj Ján Čirik. Ľavý stredopoliar predĺžil do konca roka 2009 svoje hosťovanie zo Slovana Duslo Šaľa. Informovala o tom oficiálna internetová stránka Trenčína www.astrencin.sk.


Oficiálny klubový portál trenčianskych futbalistov uvádza, že o Čirikovi so Ševelom sa v podstate ako o nových posilách hovoriť nedá, lebo obaja v Trenčíne strávili už jarnú časť uplynulého súťažného ročníka 1. ligy. 


Novou akvizíciou vo farbách Trenčína sa stal ich bývalý spoluhráč z Interu Bratislava Vojtech Horváth, mladší brat bývalého kapitána Trenčína Csabu Horvátha, ktorý od júla 2008 pôsobí v holandskom prvoligovom tíme ADO Den Haag. "Trenčín pre mňa určite nie je neznáma. Od brata som získal o klube mnoho informácií. S Csabom sme sa často bavili o podmienkach a o možnostiach klubu. Na Trenčín má pekné spomienky. Prestup mi jednoznačne odporučil,“  vysvetlil mladší zo súrodeneckého futbalového dua Horváthovcov dôvody, prečo sa rozhodol svoje futbalové aktivity preniesť z brehov Dunaja na Považie - do Trenčína.


Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA