Šokujúce VIDEO nehody futbalového exreprezentanta: Vletel mercedesom do športovej haly!

Sofian Kiyine z skončil v nemocnici po hrozivej nehodeSofian Kiyine z skončil v nemocnici po hrozivej nehode Zdroj: Twitter/zokendreturn

LIEGE - Záložník Sofian Kiyine z belgického prvoligového klubu Leuven skončil v nemocnici po hrozivej nehode, pri ktorej preletel z cesty s mercedesom múrom do športovej haly.

Futbalista stratil kontrolu nad vozidlom v Liege, podľa denníka dhnet.be sa rútil rýchlosťou až 200 kilometrov za hodinu. Chvíľu pred tým, než do haly dopadol, v nej boli deti. Nikto ďalšie zranenie neutrpel.

Podľa predstaviteľov Leuvenu nie je Kiyine ako zázrakom v ohrození života. "Našťastie neboli účastníkmi nehody žiadne ďalšie osoby ani vozidlá. Klub čaká na objasnenie okolností, ako k nej došlo. Prajeme Sofianovi skoré uzdravenie," uviedli.

Dvadsaťpäťročný Kiyine sa narodil v Belgicku, ale bol členom mládežníckych reprezentácií Maroka. Nehodu mal vo štvrtok večer. Krátko pred ňou boli v hale deti, ale v inkriminovanej dobe sa nachádzali už v šatni. Futbalista je v nemocnici so zlomeninami.

Viac o téme: Sofian Kiyine
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Twitter/Futbol Marroqui 212
  • Zdroj: ČTK
Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy