Vykypelo im z hrnca v závere: Neskutočný priebeh, svedkom i Samo Mráz, vedenie 4:1 nestačilo

Slovenský futbalový reprezentant Samuel Mráz Slovenský futbalový reprezentant Samuel Mráz Zdroj: TASR/Martin Baumann

FAMAGUSTA - Slovenský futbalista Samuel Mráz strelil svoj piaty gól v prebiehajúcej sezóne najvyššej cyperskej súťaže.

Jeho Anorthosis Famagusta však v piatkovom zápase v skupine o udržanie sa prišiel v závere o trojgólový náskok a iba remizoval s Neou Salamis 4:4.

Dvadsaťpäťročný útočník zvýšil v 58. minúte na priebežných 3:1 pre domácich. Tí viedli neskôr aj 4:1, no hostia v závere tromi gólmi vyrovnali. Mráz nastúpil v základnej zostave, striedal v tretej minúte nadstaveného času za stavu 4:3.

Anorthosis tak nevyužil šancu dostať sa na čelo tabuľky skupiny o udržanie sa, po deľbe bodov mu naďalej patrí druhé miesto s dvojbodovým mankom na vedúcu Neu Salamis.

Viac o téme: Samuel Mráz Anorthosis Famagusta