FOTO Krásne gesto našich futbalistov: Kucka s Weissom prišli podporiť postrelenú policajtku

Futbalisti Slovana zľava Juraj Kucka a Vladimír WeissFutbalisti Slovana zľava Juraj Kucka a Vladimír Weiss Zdroj: TASR/Martin Baumann

TRENČÍN - Dvojica slovenských futbalových reprezentantov Juraj Kucka a Vladimír Weiss ml. sa rozhodli navštíviť študentku Akadémie Policajného zboru Mišku, ktorú postrelil inštruktor. K neúmyselnému postreleniu došlo 1. marca a Miška už je v nemocnici vyše mesiaca.

V súčasnosti je už, našťastie, mimo ohrozenia života, a tak jej spestriť program prišli slovenskí futbalisti, hrajúci za ŠK Slovan Bratislava, Vladimír Weiss ml. a Juraj Kucka. Postrelená kadetka bola pred tragickou udalosťou aktívnou športovkyňou a reprezentovala jeden z popredných slovenských futbalových klubov AS Trenčín.

Strela jej poškodila krčný stavec aj pľúca a je isté, že tieto poranenia budú mať trvalé následky. Po celom incidente bola spustená zbierka pre jej rodinu, ktorá bude po Miškinom návrate musieť spraviť bezbariérové vstupy v ich byte a kúpiť invalidný vozík. Verejnosť pomáha Miške najviac, ako sa len dá a okrem doposiaľ vyzbieraných vyše 7 200 eur ju určite psychicky podporia aj podobné návštevy, akou ju poctili Kucka s Weissom.

Viac o téme: Vladimír Weiss ml. Juraj Kucka
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Facebook/Hetrik.sk
  • Zdroj: športky
Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy