Oktagon oznamoval novinky spojené s Gamechangerom: Uvidíme v ňom Piráta?

Samuel Pirát Krištofič v súboji s Alexom LohorémSamuel Pirát Krištofič v súboji s Alexom Lohorém Zdroj: Oktagon MMA

BRATISLAVA - Oktagon MMA dnes oznámil dvojice, ktoré sa zúčastnia boja o návrat do hlavnej pyramídy turnaja Tipsport Gamechanger. V prvom zápase sa stretne Rumun Ion Surdu s Amiranom Gogoladzem a v druhom súboji nastúpi borec, ktorý potrápil Davida Kozmu, a teda Lukasz Siwiec.

Jeho súperom bude veterán UFC John Hathaway, ktorý bol pasovaný mnohými zápasníkmi a odborníkmi za najväčšieho favorita na výhru v turnaji. Do prvého kola sa nakoniec kvôli zraneniu nedostal. Aj napriek tomu, že fanúšikovia v hlasovaní o tzv. "Lucky Loosera" hlasovali v najväčšom počte za návrat Samuela "Piráta" Krištofiča, sa slovenský zápasník do turnaja napokon nevráti. 

"Ďakujem všetkým fanúšikom za ich podporu pri hlasovaní, veľmi si to vážim. Budem sa snažiť čo najskôr vrátiť do zápasov, ale už mimo projektu GameChanger. Rozhodol som sa, že sa do turnaja nevrátim kvôli zdravotnému stavu, ktorý aktuálne nie je najlepší."

"Nechcem brať zápas v čase, kedy nie som stopercentne fit. Ale budem sa snažiť vrátiť do klietky čo najskôr sa mi bude dať, samozrejme už v mojej obľúbenej 84-ke," konštatoval Pirát. 

Prvý rezervný duel Surdu vs Gogoladze sa uskutoční na Oktagon 43 v O2 Aréne už 20.5.2023, kde sa v hlavnom súboji predstaví Patrik Kincl, ktorý si to rozdá v očakávanej odvete s Karlosom Vémolom. Ďalší rezervný zápas Siwiec vs Hathaway uvidia fanúšikovia 17.6. na Oktagon 44 v Oberhausene. 

Viac o téme: Oktagon MMA Samuel Pirát Krištofič Ion Surdu Amiran Gogoladze Jakub Siwiec John Hathaway
  • Autor: © Zoznam
  • Instagram/oktagonmma
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy