VIDEO Po tvrdom zákroku mu takmer ukončil kariéru: Následne vyrovnal výstavnou delovkou

Michael Keane tlieska fanúšikomMichael Keane tlieska fanúšikom Zdroj: SITA/AP/Jon Super

LONDÝN - Futbalisti Tottenhamu v prvom stretnutí po odchode trénera Antonia Conteho v 29. kole anglickej ligy len remizovali na ihrisku Evertonu 1:1.

Tottenhamu skomplikoval situáciu striedajúci Lucas Moura, ktorý dostal v 88. minúte červenú kartu za tvrdý faul na obrancu domáceho tímu Michaela Keanea. Anglický stopér bol aj pri úvodnom góle hostí, keďže po jeho faule sa Tottenham po penaltovom kope ujal vedenia.

Ale bol to práve odchovanec Manchesteru United vo farbách Evertonu, ktorý sa postaral o vyrovnávajúci gól. Michael Keane pritom len pár minút pred vyrovnávajúcim gólom utŕžil hrozivý faul, za ktorý uvidel Lucas Moura okamžite červenú kartu.

Nechýbalo veľa a Keane mohol v tejto sezóne dohrať. Našťastie tvrdý zákrok rozchodil a nakoniec bol ešte z neho gólový hrdina zápasu v Goodison Parku po exportnej delovke.

Viac o téme: Tottenham Hotspur Michael Keane Everton FC
  • Autor: © Zoznam/MC
  • Zdroj: TASR, Športky