VIDEO Weiss aj Guľa sa po šlágri Slovana s DAC zhodli: Zaujímavý zápas kvalitných mužstiev

Tréner futbalistov Slovana Vladimír Weiss, v pozadí tréner DAC Adrián GuľaTréner futbalistov Slovana Vladimír Weiss, v pozadí tréner DAC Adrián Guľa Zdroj: TASR/Martin Baumann

BRATISLAVA - Futbalisti Slovana Bratislava zvíťazili v šlágri 4. kola nadstavbovej časti o titul vo Fortuna lige nad Dunajskou Stredou 2:1. "Belasí" znížili manko v tabuľke na DAC na rozdiel troch bodov.

"Z môjho pohľadu to bol najťažší a najkvalitnejší zápas sezóny čo sa týka emócií a kvality. Museli sme siahnuť na dno síl proti súperovi, ktorý bol vynikajúci. Ja som spokojný s nasadením i výsledkom. Máme šancu na pokračovanie sezóny, v prípade prehry by bol koniec. Takto sa liga prakticky začala. O titul sa bude hrať do posledného kola a bude to ťažké hlavne v hlavách," zhodnotil šláger kormidelník Slovana Vladimír Weiss.

Kvalitu šlágra ocenil aj jeho náprotivok Adrián Guľa: "Zaujímavý zápas kvalitných mužstiev. Náš výkon bol kvalitný v oboch polčasoch. Po góle sme trochu stratili koncentráciu, tam musíme byť precíznejší. Ale ukázali sme sami sebe, že sme na to pripravení fyzicky aj takticky, že vieme vzdorovať aj takým silným tímom ako je Slovan."

Viac o téme: Vladimír Weiss ŠK Slovan Bratislava FC DAC 1904 Dunajská Streda
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: TASR/Jakub Kotian
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy