Po ôsmich zápasoch sa konečne dočkali: Vallecano zdolalo Osasunu a bojuje o pohárovú Európu

Isi Palazon a Oscar Trejo s fanúšikmi oslavujú gól Rayo VallecanoIsi Palazon a Oscar Trejo s fanúšikmi oslavujú gól Rayo Vallecano Zdroj: Profimedia

MADRID - Futbalisti Vallecana v dnešnom stretnutí 29. kola španielskej ligy porazili 2:1 Pamplonu a po ôsmich zápasoch sa v najvyššej súťaži dočkali víťazstva. V tabuľke si polepšili na ôsme miesto so stratou piatich bodov na pohárové priečky.

Rayo za výhrou vykročilo v závere prvého polčasu, keď si dal najprv vlastný gól Hernández a potom sa presadil Palazón. Po prestávke už len znížil Gómez. Pamplona dnešnému súperovi prepustila ôsme miesto a stráca naň dva body.