Manchester United trápia zranenia: Jeden z obrancov už má dokonca po sezóne!

Zranený Lisandro Martínez na nosidláchZranený Lisandro Martínez na nosidlách Zdroj: Profimedia

MANCHESTER - Anglický futbalový klub Manchester United prišiel na dlhší čas o dvojicu zranených obrancov.

Argentínčan Lisandro Martínez sa už v tejto sezóne na trávnikoch neobjaví, francúzsky stopér Raphael Varane bude chýbať "červeným diablom" niekoľko týždňov. Informovala DPA.

Martínez nedohral štvrtkový úvodný zápas Európskej ligy proti FC Sevilla a so zranením členka ho v 86. minúte vyniesli z ihriska na nosidlách. Varanea nahradil v druhom polčase Harry Maguire.

Raphael Varane Galéria fotiek (2) Zdroj: SITA/AP/Dave Thompson

United v závere prišli o dvojgólový náskok a s rekordným víťazom súťaže iba remizovali 2:2. Odveta v Andalúzii je na programe 20. apríla.

Viac o téme: Manchester United Raphael Varane Lisandro Martinez