Desivé VIDEO mladej volejbalistky († 18) pred samovraždou: Posledná správa spoluhráčkam!

Julia ItumaováJulia Itumaová Zdroj: Profimedia

ISTANBUL - Osemnásťročná talianska volejbalistka Julia Itumaová tragicky zahynula po stredajšom zápase jej Novary v Istanbule v zápase Ligy majstrov. Podľa agentúry ANSA zomrela po páde z okna hotela, v ktorom bývala výprava talianskeho klubu.

Jej telo našli pod oknom vo štvrtok v ranných hodinách, niekoľko hodín po semifinálovej odvete LM, v ktorej Novara prehrala s Eczacibasi 0:3 a do boja o trofej nepostúpila. V prvom zápase zvíťazil taliansky tím doma 3:2. 

Zachytili ju aj hotelové kamery

Na povrch teraz vyšli nové detaily. Takmer s určitosťou išlo o samovraždu. Podľa denníka Hurriyet napísala spoluhráčkam do spoločnej skupiny na WhatsAppe, že sa necíti dobre.

Jej posledná správa mala znieť takto: „Zase sa uvidíme. Zbohom!“ Tesne pred smrťou ju zachytili aj hotelové kamery. Na záberoch vyzerá utrápene, v ruke mala mobil a pravdepodobne aj plakala.

Pred tragédiou s ňou volala matka a podľa nej nič nenasvedčovalo tomu, že by si jej dcéra mala siahnuť na život. Prečo sa k tomuto nešťastnému kroku odhodlala zostáva stále záhadou.

Itumaová, ktorá sa narodila v Miláne nigérijským rodičom, získala vlani s talianskou reprezentáciou titul na ME hráčok do 19 rokov. V klube Gorgonzola Novara pôsobila prvú sezónu.

Viac o téme: Julia Itumaová Igor Gorgonzola Novara
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Twitter/İhlas Haber Ajansı (İHA)
  • Zdroj: ČTK, TASR, športky

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy