VIDEO Prakticky koniec nádejí na ohrozenie Lobotku a spol: Lazio potopil brankársky kiks

Salernitana oslavuje gól Salernitana oslavuje gól Zdroj: SITA/AP/Alessandro Garofalo/LaPresse

SALERNITANA - Futbalisti US Salernitana, v zostave aj so slovenským obrancom Norbertom Gyömbérom, zvíťazili v sobotnom zápase 31. kola talianskej Serie A nad US Sassuolom 3:0.

Slovenský reprezentant hral do 88. minúty a v 9. minúte asistoval pri úvodnom góle Lorenza Pirolu. Salernitana neprehrala už vo ôsmom stretnutí za sebou (2-6-0).

Futbalisti FC Turín zvíťazili nad Laziom Rím 1:0. Druhý tím súťaže ťahal za kratší koniec prvýkrát od 11. februára po sérii ôsmich zápasov bez prehry (7-1-0). Jediný úspešný strelec duelu bol v 43. minúte srbský stredopoliar Ivan Ilič, pre ktorého to bol premiérový presný zásah v prebiehajúcom ročníku.