Tichota v tom má jasno! Ak by som ukončil Keitov hype, tak...

Jakub TichotaJakub Tichota Zdroj: Oktagon MMA

BRATISLAVA – Už o pár dní sa vráti Oktagon do Bratislavy! V centre pozornosti bude bez pochýb bombardér Vlasto Čepo, mladý talent Spartakusu Roman Paulus, Marek Bartl či Karol Ryšavý, ktorý sa vracia po nepríjemnom zranení.

Hlavný zápas obstará titulový boj medzi neporazeným šampiónom ľahkej váhy organizácie Losene Keitom (10-0) a Jakubom Tichotom (5-1), ktorý sa stal náhradníkom za zraneného Matého Sanikidzeho. Práve s Gruzíncom posledne v titulovom boji pérovej váhy prehral zástupca českého Reinders MMA.

"Som ready, aby som bol v top forme 29.4. a zoberiem si ten titul,"  konštatoval sebavedomo borec z Prahy, ktorý pred spomínanou prehrou so Sanikidzem ťahal šnúru piatich víťazstiev v rade, všetky svoje zápasy absolvoval v Oktagon MMA a tri z nich ukončil pred limitom.

"Dá sa povedať, že s tým, že môžem nastúpiť do tohto súboja som jemne počítal, aj keď som veril, že zápas Sanikidze vs Keita bude. Priznám sa, že budem hľadať cestičky k finišu a som zároveň pripravený na 5x5 minút. Určite to budem chcieť ukončiť," konštatoval Tichota, ktorý zároveň potvrdil, že v prípade úspechu by sa nechystal za Keitom do ľahkej váhy.

"Featherweight mi sedí. Ak by sa mi podarilo vyhrať nad Keitom a ukončil by som jeho hype, bolo by to určite dosť veľké aj na to, aby sme si to znovu rozdali s Matém," dokončil talentovaný 22-ročný zápasník.

Viac o téme: Oktagon MMA Losene Keita Jakub Tichota
  • Autor: © Zoznam
  • Instagram/oktagonmma
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy