V bronzovom tíme nezostane kameň na kameni: V Spišskej končí Réway a aj ďalší hráči

Martin Réway z HK Grotto Spišská Nová Ves po skončení 7. zápasu semifinále play-off Tipos extraligy 2022/2023 medzi HKM Zvolen a HK Grotto Spišská Nová VesMartin Réway z HK Grotto Spišská Nová Ves po skončení 7. zápasu semifinále play-off Tipos extraligy 2022/2023 medzi HKM Zvolen a HK Grotto Spišská Nová Ves Zdroj: SITA/Jakub Julény

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - V Spišskej Novej Vsi už nebude pokračovať útočník Martin Réway, s ktorým sa vedenie hokejového extraligistu nedohodlo na podmienkach spolupráce.

Končia aj ďalší hráči, ktorým neponúkli predĺženie zmluvy - Peter Ordzovenský, Elias Ulander, Martin Belluš, Nolan LaPorte a Hayden Verbeek. Bronzový tím uplynulej sezóny Tipos extraligy o tom informoval na svojom webe.

Zľava: Adam Sýkora z Galéria fotiek (2) Zdroj: SITA/Martin Havran

"Ďalšiu sezónu v našom drese neuvidíme Martina Réwaya, s ktorým sa vedenie klubu nedohodlo na podmienkach spolupráce. S ďalšími hráčmi z minuloročnej súpisky prebiehajú rokovania.

O ich výsledku budeme v blízkej budúcnosti priebežne informovať našich fanúšikov. Klub ďakuje menovaným hráčom za služby, ktoré pre našu organizáciu odviedli. Všetkým prajeme len to najlepšie do ďalšej kariéry," informovali Spišiaci na webe.

Viac o téme: Peter Ordzovenský Martin Réway Martin Belluš Hayden Verbeek HK GROTTO Spišská Nová Ves Elias Ulander Nolan LaPorte
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy