VIDEO Čepo neuveriteľne otočil takmer prehratý zápas! Neporazený Keita si dokráčal pre druhý titul

Vlasto ČepoVlasto Čepo Zdroj: Oktagon MMA

BRATISLAVA - Galavečer Oktagon 42 priniesol v Bratislave z pohľadu slovenských bojovníkov dve víťazstva.

Karol Ryšavý zvíťazil na body nad českým bojovníkom Matoušom Kohoutom a Vlasto Čepo si v hlavnom predzápase večera knokautoval s moldávskym súperom Ionom Tuburceanuom. Ich tímový kolega Roman Paulus nestačil na Nemca Nika Samsonidsa.

Vlasto Čepo pritom v prvom kole ťahal za kratší koniec a nevyzeralo to s ním dobre. V druhom kole ale sériou tvrdých úderov dokázal knokautovať nepríjemného súpera a otočiť zápas vo svoj prospech.

Famózny Keita s druhým titulom

Český bojovník Jakub Tichota prehral aj druhý titulový zápas v organizácii Oktagon. V Bratislave nestačil na Belgičana Loseneho Keitu, ktorý tak získal pás dočasného šampióna v pérovej váhe. Dvadsaťpäťročný Keita, ktorý kraľuje v česko-slovenskom organizácii aj ľahkej váhovej kategórii, knokautoval Tichotu v 4. kole.

Rodák z Guiney bol papierovým favoritom a svoju úlohu splnil. Keitovi sa podarilo celý zápas udržať v postoji, Tichota nedokázal boj presunúť na zem, kde je silnejší. Keita súpera presne triafal a vo štvrtom kole boj po jednom z jeho úderov, po ktorom Tichota skončil na zemi, ukončil.

Losene Keita sa stal Galéria fotiek (4) Zdroj: Oktagon MMA

Výhry si na podujatí Oktagon 42 z českých zástupcov pripísali Jakub Dohnal a Marek Bartl, ktorí porazili na body Brita Calluma Mullena respektíve Oleho Magnora z Nórska.

Viac o téme: Oktagon MMA Karol Ryšavý Vlasto Čepo Losene Keita
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Twitter/Oktagon MMA
  • Zdroj: ČTK, športky

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy