VIDEO Zvrat, aký nemá ani mexická telenovela: Česká kráska sa ostro pustila do súperky!

Veronika ZajícováVeronika Zajícová Zdroj: RFA

HAVÍŘOV - Po poslednom víťazstve na turnaji RFA 9 v Prievidzi sa široká verejnosť začala zaujímať o Veroniku Zajícovú. Jedna z najkrajších bojovníčok sa do klietky vráti po necelom mesiaci a jej súboj s Ukrajinkou Aminou Mukhamed nabral poriadny náboj.

Mukhamed sa totiž rozhodla, že prípravu na Zajícovú absolvuje v gyme Jayman MMA FIghting Systems, ktorý bol donedávna hlavným tímom práve 19-ročnej Veroniky. Tá v súčasnosti pôsobí v slávnom SBG Ireland pod vedením Johna Kavanagha, ktorý je hlavným trénerom Conora McGregora. Zajícová si neušetrila uštipačnú poznámku na adresu svojej súperky, ktorá si podľa nej týmto krokom podlamuje kolená.

"Myslím, že týmto krokom ukazuje, že sa asi bojí. Určite nie je dobre pripravená. Inak by sem nešla, keby neverila svojmu trénerovi. Ja osobne by som si nevedela predstaviť, že by som niekam odišla," povedala Zajícová, ktorá naposledy víťazne absolvovala svoju premiéru medzi profesionálkami.

Tá sa zároveň pustila aj do jej hlavného trénera, ktorý podľa nej nemá dostatočné kvality. "Ja keď som u svojho trénera, tak mám za to, že on je najlepší. Toto svedčí o tom, že si myslí o svojom trénerovi, že nie je taký dobrý a nemôže jej proste dať toľko, aby ma porazila, keď lozí za iným trénerom," zhodnotila 19-ročná kráska. Zápas Zajícová vs. Mukhamed prebehne už 13. mája na RFA 10 v Havířove. Lístky sú dostupné v sieťach Predpredaj.sk a Ticketportal.cz.

Viac o téme: RFA Veronika Zajícová Amina Mukhamed
  • Autor: © Zoznam/Martin Solčan
  • VIDEO: Instagram/RFA
  • Zdroj: športky/Martin Solčan

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy